Kantor Wrocław

Nasz kantor oferuje najlepszy kurs wymiany walut w mieście. Znajdujemy się w samym centrum na rynku. Możliwość rezerwacji kursu na 2 godziny.

Kursy walut Wrocław

WalutaSymbolKupnoSprzedaż
USDdolar amerykańskiUSD4.05504.0750
EUReuroEUR4.35504.3800
CHFfrank szwajcarskiCHF4.53004.5700
GBPfunt szterlingGBP5.16505.1900
CZKkorona czeskaCZK0.17350.1780
DKKkorona duńskaDKK0.5120
NOKkorona norweskaNOK0.30500.3170
SEKkorona szwedzkaSEK0.3800
ILSnowy szekel izraelskiILS1.02001.0800
AUDdolar australijskiAUD2.67002.7000
CADdolar kanadyjskiCAD2.95002.9900
NZDdolar nowozelandzkiNZD2.4900
HUFforint węgierskiHUF0.01090
JPYjen japońskiJPY0.0258
CNYjuan chińskiCNY0.56000.5900
HKDdolar hongkońskiHKD0.51000.5350
THBbat tajlandzkiTHB0.11000.1150
UAHhrywna ukraińskaUAH0.09200.0990
ISKkorona islandzkaISK0.02650.0282
BGNlew bułgarskiBGN2.2250
RONlej rumuńskiRON0.88000.9000
TRYlira tureckaTRY0.12500.1350
BRLreal brazylijskiBRL0.78500.8200
MXNpeso meksykańskieMXN0.21700.2350
KRWwon południowokoreańskiKRW0.00296
PHPpeso filipińskiePHP0.06850.0750
MYRringgitMYR0.86000.9100
SGDdolar singapurskiSGD2.85503.0500
IDRrupia indonezyjskaIDR0.00025
Aktualizacja: 2024-06-14 21:48:03

Kursy podane na tej stronie mają charakter wprowadzający i nie stanowią oferty.

Prezentowane kursy NIE DOTYCZĄ:
- niskich nominałów
- popisanych, uszkodzonych lub zabrudzonych banknotów
- starszych edycji
- monet

Kalkulator walut

Chcę:
Waluta:
Ilość:

Zarezerwuj kurs na 2 godziny i miej pewność, że zadeklarowana kwota czeka na Ciebie . 

O Kantor Kurs

U nas zawsze znajdziesz najlepszy kurs euro i kurs dolara. Hurtowy kurs wymiany dla wszystkich rodzajów transakcji niezależnie od wymienianej kwoty.

Bezpieczeństwo

Kantor Kurs to doskonała obsługa, zawsze korzystna stawka i bezpieczne operacje.
Wszystkie rodzaje walut w kantorze Kurs we Wrocławiu
W naszym kantorze akceptujemy ponad 50 rodzajów walut. Pracujemy z banknotami o różnych nominałach i na różnych warunkach.
Zawsze aktualne kursy walut
Monitorujemy najkorzystniejsze dla klientów warunki wymiany i zamieszczamy tylko zweryfikowane informacje.

Kantor Wrocław - godziny otwarcia

Pracujemy bez dni wolnych i przerw! Najkorzystniejsza i najwygodniejsza obsługa w dogodnym dla Ciebie czasie.

Dostępność środków

Skontaktuj się z menedżerami Kantoru Kurs i upewnij się, że zamówiona kwota jest gotowa i czeka na Ciebie.
Kontakt

Znajdujemy się w samym centrum Wrocławia, na parterze domu handlowego "Feniks". Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chcesz zarezerwować walutę, skontaktuj się z nami w dowolny sposób.

Szewska 75/77, 50-121 Wrocław heart  Pon-Nd: 8:00 - 22:00

Kantor Wrocław - Najtańszy kantor we Wrocławiu

Kantor Kurs to sieć najtańszych kantorów w całej Polsce z całą gamą usług dodatkowych
  • Hurtowe kursy
  • Akceptacja płatności kartą
  • Przesyłki pieniężne za pośrednictwem Western Union
  • Sprzedaż złota i monet bulionowych

Gdzie najlepiej wymienić walutę  we Wroclawiu ?

Kantor Kurs Wroclaw zawsze oferuje najkorzystniejszy kurs wymiany walut w mieście. Przez cały dzień monitorujemy kursy wymiany walut we wszystkich kantorach w Wroclawiu, aby zapewnić naszym klientom aktualne informacje. Nasz obecny kurs wymiany walut jest dostępny na stronie internetowej oraz w naszym kanale na Telegramie. Kantor Wroclaw Kantor Kurs jest otwarty  7 dni w tygodniu od 8 do 22. 

Gdzie najbardziej korzystnie wymienić dużą ilość dolarów albo euro we Wroclawiu?

Jeżeli planujesz wymienić większą sumę waluty, zalecamy skorzystanie z usług Kantor Wroclaw. Nasz Kantor Wroclaw  gwarantuje konkurencyjny kurs wymiany dla hrywien, dolarów, euro i innych walut na złotówki, zarówno przy mniejszych, jak i większych transakcjach. Ponadto istnieje możliwość wcześniejszej rezerwacji wymaganej kwoty poprzez kontakt telefoniczny lub wiadomość na Telegramie w Kantor Kurs Wroclaw

Gdzie mogę wymienić stare lub uszkodzone banknoty we Wroclawiu?

Stare lub uszkodzone waluty obce mogą być wymienione w naszym kantorze Kantor Wroclaw. Kurs wymiany dla banknotów niepełnowartościowych może się różnić od standardowego kursu. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub wysłania wiadomości na Telegram, aby uzyskać więcej informacji na ten temat

zamknij