Kantor Warszawa

Nasz kantor oferuje najlepszy kurs wymiany walut w mieście. Znajdujemy się w samym centrum. Możliwość rezerwacji kursu na 2 godziny.

Kursy walut Warszawa

WalutaSymbolKupnoSprzedaż
USDdolar amerykańskiUSD4.03004.0400
EUReuroEUR4.31004.3350
CHFfrank szwajcarskiCHF4.42504.4400
GBPfunt szterlingGBP4.98004.9950
CZKkorona czeskaCZK0.16910.1730
DKKkorona duńskaDKK0.51000.5350
NOKkorona norweskaNOK0.31200.3350
SEKkorona szwedzkaSEK0.36600.3740
ILSnowy szekel izraelskiILS0.99001.0650
AUDdolar australijskiAUD2.59502.6300
CADdolar kanadyjskiCAD2.92502.9650
NZDdolar nowozelandzkiNZD2.42002.4900
HUFforint węgierskiHUF0.01100
JPYjen japońskiJPY0.0267
CNYjuan chińskiCNY0.56500.5900
HKDdolar hongkońskiHKD0.50700.5300
THBbat tajlandzkiTHB0.11100.1200
UAHhrywna ukraińskaUAH0.09500.1020
ISKkorona islandzkaISK0.02600.0280
BGNlew bułgarskiBGN2.22502.2750
RONlej rumuńskiRON0.86000.9000
TRYlira tureckaTRY0.12700.1550
BRLreal brazylijskiBRL0.8000
MXNpeso meksykańskieMXN0.2310
KRWwon południowokoreańskiKRW0.00293
PHPpeso filipińskiePHP0.07100.0795
MYRringgitMYR0.84500.8850
SGDdolar singapurskiSGD2.94502.9700
IDRrupia indonezyjskaIDR0.000250.00029
Aktualizacja: 2024-04-22 22:05:14

Kursy podane na tej stronie mają charakter wprowadzający i nie stanowią oferty.

Prezentowane kursy NIE DOTYCZĄ:
- niskich nominałów
- popisanych, uszkodzonych lub zabrudzonych banknotów
- starszych edycji
- monet

Kalkulator walut

Chcę:
Waluta:
Ilość:

Zarezerwuj kurs na 2 godziny i miej pewność, że zadeklarowana kwota czeka na Ciebie . 

Kontakt

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chcesz zarezerwować walutę, skontaktuj się z nami w dowolny sposób.

Punkt 1 - Żurawia 45

Punkt 2 - aleja "Solidarności" 117

Punkt 3 -  Marszałkowska 85 

Punk 4 - Plac Unii ul. Puławska 2 (poziom -1)

Żurawia 45, 00-680 Warszawa
Al. Solidarności 117, 00-140 Warszawa

O Kantor Kurs

U nas zawsze znajdziesz najlepszy kurs euro i kurs dolara. Hurtowy kurs wymiany dla wszystkich rodzajów transakcji niezależnie od wymienianej kwoty.

Bezpieczeństwo

Kantor Kurs to doskonała obsługa, zawsze korzystna stawka i bezpieczne operacje.
Wszystkie rodzaje walut w Kantorze Kurs w Warszawie
W naszym kantorze akceptujemy ponad 50 rodzajów walut. Pracujemy z banknotami o różnych nominałach i na różnych warunkach.
Zawsze aktualne kursy walut
Monitorujemy dla Ciebie najlepsze kursy walut w Warszawie i dostarczamy najbardziej aktualne informacje.

Kantor Warszawa - godziny otwarcia

Pracujemy bez dni wolnych i przerw! Najkorzystniejsza i najwygodniejsza obsługa w dogodnym dla Ciebie czasie.

Możliwość rezerwacji waluty

Skontaktuj się z menedżerami Kantoru Kurs i upewnij się, że zamówiona kwota jest gotowa i czeka na Ciebie.

Kantor Warszawa - Najtańszy kantor w Warszawie

Kantor Kurs to sieć najtańszych kantorów w całej Polsce z całą gamą usług dodatkowych
  • Hurtowe kursy
  • Akceptacja płatności kartą
  • Przesyłki pieniężne za pośrednictwem Western Union
  • Sprzedaż złota i monet bulionowych

Gdzie najlepiej wymienić walutę  w Warszawie?

Kantor Kurs Warszawa zawsze oferuje najkorzystniejszy kurs wymiany walut w mieście. Przez cały dzień monitorujemy kursy wymiany walut we wszystkich kantorach w Warszawie, aby zapewnić naszym klientom aktualne informacje. Nasz obecny kurs wymiany walut jest dostępny na stronie internetowej oraz w naszym kanale na Telegramie. Kantor Warszawa Kantor Kurs jest otwarty  7 dni w tygodniu od 8 do 22. 

Gdzie najbardziej korzystnie wymienić dużą ilość dolarów albo euro w Warszawie?

Jeżeli planujesz wymienić większą sumę waluty, zalecamy skorzystanie z usług Kantor Warszawa. Nasz Kantor Warszawa  gwarantuje konkurencyjny kurs wymiany dla hrywien, dolarów, euro i innych walut na złotówki, zarówno przy mniejszych, jak i większych transakcjach. Ponadto istnieje możliwość wcześniejszej rezerwacji wymaganej kwoty poprzez kontakt telefoniczny lub wiadomość na Telegramie w Kantor Kurs Warszawa

Gdzie mogę wymienić stare lub uszkodzone banknoty w Warszawie?

Stare lub uszkodzone waluty obce mogą być wymienione w naszym kantorze Kantor Warszawa. Kurs wymiany dla banknotów niepełnowartościowych może się różnić od standardowego kursu. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub wysłania wiadomości na Telegram, aby uzyskać więcej informacji na ten temat.

zamknij