Kantor Kraków

Nasz kantor oferuje najlepszy kurs wymiany walut w mieście. Znajdujemy się w samym centrum. Możliwość rezerwacji kursu na 2 godziny.

Kursy walut Kraków

WalutaSymbolKupnoSprzedaż
USDdolar amerykańskiUSD4.05004.0750
EUReuroEUR4.35504.3800
CHFfrank szwajcarskiCHF4.56004.5900
GBPfunt szterlingGBP5.16005.1900
CZKkorona czeskaCZK0.17400.1780
DKKkorona duńskaDKK0.51100.5320
NOKkorona norweskaNOK0.3030
SEKkorona szwedzkaSEK0.37900.3870
ILSnowy szekel izraelskiILS1.00001.0800
AUDdolar australijskiAUD2.67002.7200
CADdolar kanadyjskiCAD2.95002.9920
NZDdolar nowozelandzkiNZD2.50002.6000
HUFforint węgierskiHUF0.010900.01150
JPYjen japońskiJPY0.02570.0270
CNYjuan chińskiCNY0.55500.5900
HKDdolar hongkońskiHKD0.50000.5350
THBbat tajlandzkiTHB0.1090
UAHhrywna ukraińskaUAH0.09450.0992
ISKkorona islandzkaISK0.0265
BGNlew bułgarskiBGN2.2200
RONlej rumuńskiRON0.8800
TRYlira tureckaTRY0.1245
BRLreal brazylijskiBRL0.7800
MXNpeso meksykańskieMXN0.21200.2340
KRWwon południowokoreańskiKRW0.00292
PHPpeso filipińskiePHP0.06920.0725
MYRringgitMYR0.85000.9000
SGDdolar singapurskiSGD2.93003.0500
IDRrupia indonezyjskaIDR0.00024
Aktualizacja: 2024-06-14 21:51:54

Kursy podane na tej stronie mają charakter wprowadzający i nie stanowią oferty.

Prezentowane kursy NIE DOTYCZĄ:
- niskich nominałów
- popisanych, uszkodzonych lub zabrudzonych banknotów
- starszych edycji
- monet

Kalkulator walut

Chcę:
Waluta:
Ilość:

Zarezerwuj kurs na 2 godziny i miej pewność, że zadeklarowana kwota czeka na Ciebie . 

Kontakt

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chcesz zarezerwować walutę, skontaktuj się z nami w dowolny sposób.

31-157 Kraków, plac Jana Matejki 3
Pon-Nd: 8:00 - 22:00

O Kantor Kurs

U nas zawsze znajdziesz najlepszy kurs euro i kurs dolara. Hurtowy kurs wymiany dla wszystkich rodzajów transakcji niezależnie od wymienianej kwoty.

Bezpieczeństwo

Kantor Kurs to doskonała obsługa, zawsze korzystna stawka i bezpieczne operacje.
Wszystkie rodzaje walut w Kantorze Kurs w Krakowie
W naszym kantorze akceptujemy ponad 50 rodzajów walut. Pracujemy z banknotami o różnych nominałach i na różnych warunkach.
Zawsze aktualne kursy walut
Monitorujemy dla Ciebie najlepsze kursy walut w Krakowie i dostarczamy najbardziej aktualne informacje.

Kantor Kraków - godziny otwarcia

Pracujemy bez dni wolnych i przerw! Najkorzystniejsza i najwygodniejsza obsługa w dogodnym dla Ciebie czasie.

Możliwość rezerwacji waluty

Skontaktuj się z menedżerami Kantoru Kurs i upewnij się, że zamówiona kwota jest gotowa i czeka na Ciebie.

Kantor Kraków - Najtańszy kantor w Krakowie

Kantor Kurs to sieć najtańszych kantorów w całej Polsce z całą gamą usług dodatkowych
  • Hurtowe kursy
  • Akceptacja płatności kartą
  • Przesyłki pieniężne za pośrednictwem Western Union
  • Sprzedaż złota i monet bulionowych

Gdzie najlepiej wymienić walutę  w Krakowie?

Kantor Kurs Krakow zawsze oferuje najkorzystniejszy kurs wymiany walut w mieście. Przez cały dzień monitorujemy kursy wymiany walut we wszystkich kantorach w Krakowie, aby zapewnić naszym klientom aktualne informacje. Nasz obecny kurs wymiany walut jest dostępny na stronie internetowej oraz w naszym kanale na Telegramie. Kantor Krakow Kantor Kurs jest otwarty  7 dni w tygodniu od 8 do 22. 

Gdzie najbardziej korzystnie wymienić dużą ilość dolarów albo euro w Krakowie?

Jeżeli planujesz wymienić większą sumę waluty, zalecamy skorzystanie z usług Kantor Krakow. Nasz Kantor Krakow  gwarantuje konkurencyjny kurs wymiany dla hrywien, dolarów, euro i innych walut na złotówki, zarówno przy mniejszych, jak i większych transakcjach. Ponadto istnieje możliwość wcześniejszej rezerwacji wymaganej kwoty poprzez kontakt telefoniczny lub wiadomość na Telegramie w Kantor Kurs Krakow

Gdzie mogę wymienić stare lub uszkodzone banknoty w Krakowie?

Stare lub uszkodzone waluty obce mogą być wymienione w naszym kantorze Kantor Krakow. Kurs wymiany dla banknotów niepełnowartościowych może się różnić od standardowego kursu. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub wysłania wiadomości na Telegram, aby uzyskać więcej informacji na ten temat.

zamknij