Kantor Katowice

Nasz kantor oferuje najlepszy kurs wymiany walut w mieście. Znajdujemy się w samym centrum przy głównym wejściu do Galerii Katowickiej. Możliwość rezerwacji kursu na 2 godziny.

Kursy walut Katowice

WalutaSymbolKupnoSprzedaż
USDdolar amerykańskiUSD4.04504.0650
EUReuroEUR4.31004.3350
CHFfrank szwajcarskiCHF4.43504.4550
GBPfunt szterlingGBP4.98505.0150
CZKkorona czeskaCZK0.16950.1710
DKKkorona duńskaDKK0.5160
NOKkorona norweskaNOK0.31600.3340
SEKkorona szwedzkaSEK0.36500.3710
ILSnowy szekel izraelskiILS0.85001.0610
AUDdolar australijskiAUD2.60002.6350
CADdolar kanadyjskiCAD2.91502.9500
NZDdolar nowozelandzkiNZD2.40002.5000
HUFforint węgierskiHUF0.010900.01125
JPYjen japońskiJPY0.02650.0279
CNYjuan chińskiCNY0.56500.6300
HKDdolar hongkońskiHKD0.50500.5350
THBbat tajlandzkiTHB0.1105
UAHhrywna ukraińskaUAH0.09800.1015
ISKkorona islandzkaISK0.02650.0280
BGNlew bułgarskiBGN2.22502.2900
RONlej rumuńskiRON0.86300.9000
TRYlira tureckaTRY0.12300.1350
BRLreal brazylijskiBRL0.8350
MXNpeso meksykańskieMXN0.23500.2550
KRWwon południowokoreańskiKRW0.002890.00350
PHPpeso filipińskiePHP0.07150.0800
MYRringgitMYR0.8400
SGDdolar singapurskiSGD2.92003.0450
IDRrupia indonezyjskaIDR0.000240.00028
Aktualizacja: 2024-04-22 22:04:23

Kursy podane na tej stronie mają charakter wprowadzający i nie stanowią oferty.

Prezentowane kursy NIE DOTYCZĄ:
- niskich nominałów
- popisanych, uszkodzonych lub zabrudzonych banknotów
- starszych edycji
- monet

Kalkulator walut

Chcę:
Waluta:
Ilość:

Zarezerwuj kurs na 2 godziny i miej pewność, że zadeklarowana kwota czeka na Ciebie . 

Kontakt

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chcesz zarezerwować walutę, skontaktuj się z nami w dowolny sposób.

40-097 Katowice Ul. 3-go Maja 15 heart Pon-Nd: 8:00 - 22:00

O Kantor Kurs

U nas zawsze znajdziesz najlepszy kurs euro i kurs dolara. Hurtowy kurs wymiany dla wszystkich rodzajów transakcji niezależnie od wymienianej kwoty.

Bezpieczeństwo

Kantor Kurs to doskonała obsługa, zawsze korzystna stawka i bezpieczne operacje.
Wszystkie rodzaje walut w Kantorze Kurs w Katowicach
W naszym kantorze akceptujemy ponad 50 rodzajów walut. Pracujemy z banknotami o różnych nominałach i na różnych warunkach.
Zawsze aktualne kursy walut
Monitorujemy dla Ciebie najlepsze kursy walut w Katowicach i dostarczamy najbardziej aktualne informacje.

Kantor Katowice - godziny otwarcia

Pracujemy bez dni wolnych i przerw! Najkorzystniejsza i najwygodniejsza obsługa w dogodnym dla Ciebie czasie.

Możliwość rezerwacji waluty

Skontaktuj się z menedżerami Kantoru Kurs i upewnij się, że zamówiona kwota jest gotowa i czeka na Ciebie.

Kantor Katowice - Najtańszy kantor w Katowicach

Kantor Kurs to sieć najtańszych kantorów w całej Polsce z całą gamą usług dodatkowych
  • Hurtowe kursy
  • Akceptacja płatności kartą
  • Przesyłki pieniężne za pośrednictwem Western Union
  • Sprzedaż złota i monet bulionowych

Gdzie najlepiej wymienić walutę  w Katowicach?

Kantor Kurs Katowice zawsze oferuje najkorzystniejszy kurs wymiany walut w mieście. Przez cały dzień monitorujemy kursy wymiany walut we wszystkich kantorach w Katowicach, aby zapewnić naszym klientom aktualne informacje. Nasz obecny kurs wymiany walut jest dostępny na stronie internetowej oraz w naszym kanale na Telegramie. Kantor Katowice Kantor Kurs jest otwarty  7 dni w tygodniu od 8 do 22. 

Gdzie najbardziej korzystnie wymienić dużą ilość dolarów albo euro w Katowicach?

Jeżeli planujesz wymienić większą sumę waluty, zalecamy skorzystanie z usług Kantor Katowice. Nasz Kantor Katowice  gwarantuje konkurencyjny kurs wymiany dla hrywien, dolarów, euro i innych walut na złotówki, zarówno przy mniejszych, jak i większych transakcjach. Ponadto istnieje możliwość wcześniejszej rezerwacji wymaganej kwoty poprzez kontakt telefoniczny lub wiadomość na Telegramie w Kantor Kurs Katowice

Gdzie mogę wymienić stare lub uszkodzone banknoty w Katowicach?

Stare lub uszkodzone waluty obce mogą być wymienione w naszym kantorze Kantor Katowice. Kurs wymiany dla banknotów niepełnowartościowych może się różnić od standardowego kursu. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub wysłania wiadomości na Telegram, aby uzyskać więcej informacji na ten temat.

zamknij